Witam wszystkich rodziców i uczniów klasy 5

W związku z zaistniałą sytuacją przesyłam wytyczne do lekcji z muzyki.

Na wstępie informuję że w e dzienniku wpisałem swoje dane kontaktowe tj. – adres mail darekdef@wp.pl (mail utworzony na czas lekcji zdalnych) – dla tych osób, które mają problem z e dziennikiem. – Wszyscy uczniowie z klas V-VII mogą się ze mną kontaktować przez e dziennik, oraz aplikacje : facebook i messenger.

W czasie lekcji jestem do waszej dyspozycji. Również udostępniam swój numer telefonu 664 466 573.

Tematem dzisiejszej lekcji jest :Folklor naszych sąsiadów. Proszę wpisać temat do swoich zeszytów, pod którym opiszcie w kilku zdaniach pojęcie folklor muzyczny. Po opisie każdy z uczniów przesłucha sobie jeden z wybranych utworów folklorystycznych, z pośród których proponuję utwór „Lipka”.